Sıkça Sorulan Sorular

Sayfamızda cevabını bulamadığınız sorularınız için İletişim Formu ile bizimle temasa geçebilirsiniz.

Ürünlerin tazeliğinin bozulmadan size ulaşması çok önemli. bu sebeple ürünlerin tüm Türkiye'den İstanbul depomuza ve depomuzdan kapınıza kadar olan yolculuğu kontrolümüz altında en hızlı şekilde gerçekleşiyor. İstanbul'da belli bölgelerde aynı gün teslimat yapıyoruz(saat 12.00 ye kadar verilen siparişler için geçerlidir)  kapınıza taşıyoruz. Diğer bölgeler ve tüm Türkiye'ye ise alanının en başarılı kargo firmaları ile hızlı ve kontrollü dağıtım sağlıyoruz.

Saat 16.00 ya kadar vereceğiniz siparişleri aynı gün kargoya teslim ediyoruz.

Siparişlerinizi, "Hesabım" sayfasında bulunan "Siparişlerim" sekmesinden görebilirsiniz.

İnovatif paketlememiz ile tüm Türkiye ye, sağlam kolilerimiz ile ürün gönderiyoruz.

Amacımız, doğru beslenmenizin güvenilir dostu olarak, doğru seçenekler ve doğru lojistik ile desteklemek ve en kısa sürede sofralarınıza ulaştırmak. Bu konuyla ilgili 2015 den beri sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Doğru teslimat % 100 güvencemiz altındadır.

Ürünlerinizi biz size teslim ettikten sonra soğuk muhafaza edemeyeceğinizi bize haber vermeniz durumunda, özel paketlememiz ile ürünleriniz muhafazalı bir şekilde belirli bir süre için bozulmadan kalacaktır. Tüm Türkiye geneline Yurtiçi Kargo ile yaptığımız gönderimlerde, soğuk hava depomuzdan çıkar çıkmaz ürünler özel paketlere konmaktadr. Bu paketler hem muhafazalı hem de ürünün bozulmasını engelleyecek, soğuk zinciri kırmadan sevkiyat sağlama olanağı sağlayan ambalajlardır. Bu şekilde ürünleriniz, kargoda herhangi bir bozulmaya uğramadan adresinize teslim edilmektedir.

Biz önce anne-babayız, yaşları kaç olursa olsun öncelik çocuklarımızın doğal, doğru beslenmesi. Büyük bir keyif ile bu taleplerinizi yerine getireceğiz. Hatta bu tarz siparişlerde, kendilerine en doğal besinlerden birer “e-Hamal güvenilir gıda” tadım paketini de biz hediye edeceğiz. Onların sevdiği ürünleri bizler ile paylaşırsanız, aylık düzenli teslimat yaparak, doğru beslenmeyi unutturmayacağız.

asistan@e-hamal.com e posta adresine mail atmanız yeterlidir.

Tüm Türkiye kapsamında Yurtiçi Kargo ile yaptığımız gönderimlerde de ürünlerimiz kendi özel ambalajları dışında özel paketlemeye tabi tutulmaktadır. Cam kavanoz koruyucuları, destekli köpük kutular ile siparişleriniz sağlam ve sağlıklı olarak depomuzdan evinize doğru yolculuğa çıkmaktadır. Bununla birlikte tekrar hatırlatmak isteriz ki, olası kargo problemlerinde , e-Hamal.com her zaman sorununuzu çözecektir.

Sipariş verdiğiniz esnada teslimat kısmında bize kime teslimat yapmamız gerektiğini lütfen belirtiniz (güvenlik görevlisi, apartman görevlisi, komşu...) Ürünler soğuk da saklanamayacak ise, paketlememiz değişeceğinden önceden bize haber vermenizi rica ediyoruz.

Soğutucu rolü gören su şişeleri “içilebilir su” olup, gerek ev içi tüketim gerek ise bir sonraki piknik veya soğuk saklanılması gereken ürünlerinizin taşınmasında kullanmak üzere buzluğunuza atabilirsiniz. Kolileri, eğer İstanbul içi özel teslimat bölgemizdeyseniz; bir sonraki siparişinizde teslimat görevlilerimize verebileceğiniz gibi çocuğunuza oyuncak kutusu, kedi-köpek evi de yapabilirsiniz. Kolilerimiz %100 geri dönüşümlüdür. E-hamal ekibi olarak doğaya saygılıyız ve çocuklarımıza da yaşanabilir bir dünya emanet etmek istiyoruz.

Sitemizde üye olmadan alışveriş olanağı olmakla birlikte, sizleri rahatsız etmeden yeni gelen ürünler, avantajlı kampanyalar, e-Hamal’ dan haberleri duyurmak için sizin için de sorun olmayacak ise üye olmanız bizi çok mutlu edecektir. 

Üyelik bilgileriniz hiçbir şekilde e-Hamal.com un ayda toplam 3 ya da 4 adet iletisi haricinde kullanılmayacak ve hiçbir 3. Taraf ile paylaşılmayacaktır.

Site giriş sayfasında bulunan “Şifremi unuttum” alanına tıkladığınızda e-mailadresinize şifreniz gönderilecektir.

Talebinizi iletmek için asistan@e-hamal.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Sisteme giriş yaptıktan sonra ”Hesabım” bölümündeki “Kullanıcı Bilgilerim”sekmesini kullanarak şifre değişikliği yapabilirsiniz.

Bizim çiftliğimiz tüm Türkiye, iklim kuşağını takip ederek mevsiminde her bölgeden güvenilir ürün temin ediyoruz. +100 Farklı üreticiden direkt birinci elden ürünleri temin ediyoruz.

Satın almamız, çok titiz ürün-sertifika-analizleri takip edilerek yapılıyor. Bu sebeple sitemizde belki çok fazla çeşit ürün bulamayabilirsiniz. Bununla birlikte, gerek e-Hamal.com’ da satışa koyduğumuz gerek ise başta gururumuz bayrak taşıyıcı havayolu şirketimiz olmak üzere, pek çok uluslararası havayolu şirketine tedariğini sağladığımız ürünlerimizin tamamı sürdürülebilir sağlıklı gıda ürünlerdir.

Sitemizde no name, orijini belli olmayan hiçbir ürün satılmamaktadır.

Amacımız, doğru beslenmenizin güvenilir dostu olarak, doğru seçenekler ve doğru lojistik ile desteklemek ve en kısa sürede sofralarınıza ulaştırmak. Bu konuyla ilgili 2015 den beri sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Doğru teslimat % 100 güvencemiz altındadır.

Sizlerin de canınızın çektiği her hangi bir ürün olur ve üreticisine güven duyuyorsanız zevkle. Lütfen bize bildirin, biz kalabalık bir tadım ailesiyiz, pek yakında siz değerli e-Hamal müşterilerimizi de, dahil edip bu tadım gruplarını genişleteceğiz. Ve hep birlikte tadıp, karar verip “e-Hamal güvenilir gıda” listesine yeni ürünleri dahil edeceğiz.

Sitemizde kart saklama hizmeti olmadığı gibi, kart bilgilerinizi de görmemekteyiz.Tüm dijital koruma sistemlerine haiz olan e-Hamal.com sizin için güven içinde alışveriş yapabileceğiniz bir web sitesidir.

Site üzerinden tüm kartlar ile sanal POS üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca pek çok özel kart saklama hizmeti sunan firmaların altyapısı da sitemizde mevcut.


Kapıda ödeme hizmetimiz bulunmamaktadır.

Tabi, Siparişiniz sonunda EFT/Havale ile Öde seçeneğini tıklayınca, banka hesap numaralarımız karşınıza çıkacaktır.

890 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo
Sepetim {{vm.SharedData.Cart.CartProduct.length}} Ürün
Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.