e-Hamal.com, "güvenilir gıda" peşinde lezzetli bir yolculuk...

Sinangil Ailesi’nin 3.kuşak gıda yatırımı olan “e-Hamal.com”, uzun bir araştırma ile Anadolu'daki dürüst, güvenilir üreticilerin eşsiz ürünlerini yerinde keşfedip, siz değerli üyelerimizin kapı teslim beğenisine sunmaktadır.

Peki, “e-Hamal” isimli gıda şirketi mi olur?

Başlangıç aşamasında örnek grubumuz ile isim çalışması yaptık: Taze’ ler, Yeşiller, Doğallar havada uçuştu. Bununla birlikte rahmetli dedemizin sözü “Gıda işi Hamallık’ tır evlat” bizim için en anlamlısı oldu. İşimiz en taze, lezzetli, sağlıklı olanı bulup önce merkez depomuza taşıyıp, tertemiz paketleyip, sonra da sizlerin evine en hızlı şekilde ulaştırmak. Site ismimiz bu ilkeyle “e-Hamal -Güvenilir Gıda” oldu.Hem emek yoğun, hem de çok “lezzetli” bir işimiz var.

2015 yılında başladığımız bu yolculukta, tüm Türkiye’ de, binlerce başarılı teslimat gerçekleştirdik: Urfa'ya organik kırmızı biber, Siirt'e organik bal, Çanakkale'ye organik domates gönderiyoruz…Sadece bize özel paketlenen,12 ay bekletilmiş Kırklareli Beyaz Peynirimiz, hem evlerinizde hem de İstanbul’ da pek çok Restoran menüsünde yerini aldı.

Zeytinyağı reyonumuzda, dünyanın nadir zeytin cenneti Körfez lezzetleri ile hizmet veriyoruz.

 Organik Yumurta’ mız, Afyon lu kadın girişimcimizin olağan üstü emeği ile taptaze geliyor ve inovatif paketlememiz ile kırılmadan, tüm Türkiye’ ye evlerinize hemen dağılıyor.

Gerçek bir “et sucuğu” olan Yakacı ürününü, Kütahya’ da zamanında dedemize hizmet veren ailenin 2. Kuşak temsilcileri sadece bizim için üretiyor. Özel soğutuculu ambalajı ile merkezimizden evlerinize hızlıca, bozulmadan gönderiliyor.

Kapadokya kabak çekirdeğimiz, ana çıtlak Antep fıstığımız, yöresinden kuru yemişlerimiz  olağanüstü…Organik bakliyat ve makarnalarımız geç ama müthiş pişiyor…

Kuru Meyvelerimiz kurumsal müşterilerimiz için çok özel seçiliyor ve hem inanılmaz lezzetli hem de çok sağlıklı.

Her ne kadar, dünyanın Organik Tarımda 14.büyük potansiyeli olan Anadolu topraklarında yaşasak da, ülkemizde de maalesef gıdada gittikçe artan kimyasal kullanımı hepimizi endişeye sürüklüyor. Sitemizde beğeninize sunduğumuz tüm organik- doğal ürünler, güvenilir gıda kapsamında, ancak organik sertifikalar, analizler, detaylı ürün ve üretici araştırmaları sonucu  e-Hamal.com ‘ da yer alabiliyor.

Şirketimiz HSS Gıda, 2015 yılında beri, başta gururumuz bayrak taşıyıcı havayolu şirketimiz olmak üzere, pek çok uluslararası havayolu şirketine, kendi tescilli markalarımız “HSS Naturel”  ve “E-Hamal Organik”  ile sürdürülebilir, güvenilir gıda alanında hizmet vermektedir. 2023 yılı itibariyle, 56 farklı akredite ürünümüzün, her gün, dünyanın 330 farklı şehrine yolculuğu bize paha biçilmez bir onur ve güç vermekte.

 2019 yılı ilk açılışından beri, İGA İstanbul uluslararası Havalimanı, duty free mağazalarında dünyanın her ülkesinden insanların karşısına çıkıyor, onların ve dostlarının evlerine “Türk Lezzetleri” olarak konuk oluyoruz.

Ege İhracatçılar Birliği ne kayıtlı ve ABD, FDA üyesi HSS Gıda, ABD ve Japonya’ ya, leziz, sağlıklı Anadolu lezzetlerini ihraç etmektedir. Tokyo’ da, Michelin yıldızlı bir Restoran’ da,” e-Hamal Organik Nar Ekşisi” kullanılması bize tarif edilemez bir ödül.

“Güvenilir Gıda” ne demek? e-hamal.com’ da bulacağınız ürünler yukarıda kısaca belirttiğimiz kurumsal iş ortaklarımızın çok detaylı, titiz analizleri sonucu akredite olmuş ve aynı zamanda sizlerin de beğenisine sunulmuştur.Biz sadece sağlıklı ve güvenilir gıda ürünleri alanında hizmet veriyoruz.

e-Hamal sizlere neler sunuyor?

  • Nadir ve lezzetli Ürünler: Sürdürülebilir, sağlıklı ve leziz olması şartıyla.+500 farklı ürün yelpazemiz sürekli yeni keşifler ile geliştirmeye çalışıyoruz. Bu sebeple sizlere belki diğer sitelere göre az gelebilecek bir portföy ile karşınızdayız. İlkemiz az ama öz ürün.
  • Paketleme-lojistik: Soğuk zincir lojistik çözümleri, özenli paketlememiz, hızlı teslimat, Tüm Türkiye aynı gün kargo, çözüm odaklı, güler yüzlü müşteri hizmetlerimiz var, kargoda yaşanabilecek olası sorunlarda ürünlerimizin %100 her zaman arkasındayız.
  • "mutlu müşteri kadar mutlu üreticiler" ana hedefimiz: Üreticilerimiz artık sadece tedarikçimiz değil, aynı zamanda aile dostlarımız. Bir kere alıp beğendiğiniz ürün, bu ilişki sayesinde bir sonra ki siparişinizde de, sürdürülebilir aynı lezzet ile sizlere ulaşıyor.
  • Ürün kontrol analiz: Satıştaki tüm ürünlerin sertifikaları üreticilerden titizlikle alınmakta, ayrıca tarafımızdan özel anlaşmalı bağımsız laboratuvar analiz sonuçları takip edilmekte. Uluslararası Havayollarına şirketimiz hizmet verirken, tüm ürünler çok titiz analiz-belge ve hijyen kontrolünden geçmektedir. Bu kültürümüz çerçevesinde, sitemizde “no name”, orijini belli olmayan hiçbir ürün satılmamaktadır,
  • “e-Hamal Organik” topraktan kapınıza kadar Organik zincirin bozulmaması adına, TC Tarım Bakanlığı ve Magenta, CCPP ve MET Organik bağımsız organik sertifikasyon şirketlerinden kendi adımıza organik sertifikamız yıllardır var. Bu sertifikalar kapsamında, düzenli denetimlerden hızla ve başarıyla geçiyoruz
  • Kumbara sistemimiz ile siz değerli müşterilerimize bir sonra ki ay alışverişinizde kullanmak üzere, direkt hesabınıza para yüklemesi yapıyoruz “harcadıkça kazan-kazandıkça koşulsuz harca” ilkesi ile Kumbara çok ilgi çekiyor,
  • “Çok Al Az Öde” ile sizlere çoklu alımlarda daha avantajlı fiyatlar sunuyoruz, ister evinizde fazla ürün bulundurun, isterseniz çevreniz, komşularınız ile keyifle paylaşın
  • Kampanyalar: değerli iş ortaklarımız YKB World, Garanti Bonus, Ziraat Bank Kart, İş Bankası Maksimum gibi pek çok ulusal banka ve ödeme sistemleri ile birlikte sizlere avantajlı kampanyalar ile indirim, kart puanları ve seçkin hediyeler sunuyoruz.

E-Hamal Ürünlerini Nasıl Paketliyor ?

890 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo
Sepetim {{vm.SharedData.Cart.CartProduct.length}} Ürün
Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.