1-30 Haziran 2024

İşCep veya Maximum Mobil’den katılıma özel e-Hamal.com'da 1-30 Haziran 2024 tarihlerinde tek seferde 2.300 TL ve üzeri alışverişinize 300 TL MaxiPuan ve 300 TL indirim! Üstelik ücretsiz kargo fırsatı!

Katılmak için: Maximum Mobil’de ya da İşcep'te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

Kampanya kapsamında KoçAilem üyelerine 2000 TL ve üzeri alışverişlerde 250 TL MaxiPuan hediye edilecek olup KoçAilem üyeleri 250 TL indirim fırsatından yararlanamayacaktır.

Kampanyaya Chippin üzerinden yapılan harcamalar dahil değildir.

Kampanyaya dahil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları, Bireysel Bankamatik Kartları ve MaxiPara Kartlar

Kampanyaya dahil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart, Maximum Fırsat, MaxiPuan ve MaxiMil kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler ve ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 16 Temmuz 2024 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Ağustos 2024'tür. Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 300 TL MaxiPuan, 300 TL indirim kazanabilir. Kampanya katılımı esnasında tanımlamalarda belirtilen geçerli bir kartın numarası girildikten sonra toplam tutardan 300 TL indirim gerçekleşecektir. İndirim e-hamal tarafından sepette uygulanmaktadır. Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiMil’e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir.

Ek Koşullar: Türkiye İş Bankası A.Ş. ve www.e-Hamal.com'un kampanyayı değiştirme ve iptal etme hakkı saklıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.

890 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo
Sepetim {{vm.SharedData.Cart.CartProduct.length}} Ürün
Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.