Sn. Ziyaretçimiz sitemizde yer alan kampanya ve fırsatlardan faydalanabilmek için lütfen ÜYE GİRİŞİ yapın.

e-Hamal.com, "güvenilir gıda" ilkeli sağlıklı beslenme grubudur.

Dünyanın Organik Tarımda 14.büyük kaynağı Anadolu topraklarında, güvenilir gıda gittikçe daha önemli bir gündem maddesi haline gelmektedir.

Organik Sertifikamız Ailemizin 3.nesil gıda yatırımı olan e-Hamal oluşumunda bir yıllık fizibilite ile Anadolu'daki en dürüst, güvenilir üreticilerin eşsiz ürünlerini bulup, siz değerli üyelerimizin kapı teslim beğenisine sunuyoruz. Şirketimiz Güvenilir gıda e-Hamal.com ile 4 yılda 12.000 üyemize, 81 ile, 13.000 başarılı teslimat gerçekleştirdik. Urfa'ya organik kırmızı biber, Siirt'e bal, İzmir'e organik maydanoz, Çanakkale'ye organik domates, Antalya'ya organik nar suyu gönderdik…

Soğuk zincir lojistik çözümleri, hızlı teslimat, aynı gün kargo, hep taze, hep sağlıklı gıda ürünleri, "mutlu üretici-mutlu müşteri" hedefi ile 4 yıl çok çabuk geçti. Tüm Türkiye'deki dürüst üreticileri kaynaklarında yerlerinde ziyaret ettik. Ürünlerin sertifikaları ve ayrıca tarafımızdan özel anlaşmalı bağımsız laboratuvar analiz sonuçları alındı ve titizlikle alınıyor. Organik zincirin devamı adına kendi organik sertifikamızı da aldık.

Neler yapıyoruz?

Şirketimiz HSS Gıda Ticaret A.Ş. sadece e-Hamal online satış mecrası değil, bir gıda şirketidir: başta gururumuz havayolu işletmemiz olmak üzere pek çok uluslararası havayolu şirketine ürün veriyoruz. Tonlarca Malatya Kuru Kayısı, Aydın Dağ İnciri, tüm organik ürün taleplerini karşılıyoruz. Sadece Türkiye' de değil, dünyanın herhangi bir şehrine uçarken, havada bizim gıda ürünlerimiz ile karşılaşabilirsiniz…

İstanbul, Ankara, İzmir, Bodrum, Kapadokya'da seçkin restoran ve otellere toptan gıda ürünleri temin ediyoruz. Pek çok restoranda masanızdaki ilk ürün zeytinyağı, beyaz peynir hep şirketimiz güvenilir gıda kataloğundan.

Bankalar ile kart kampanyaları, Türkiye'nin önde gelen kurumları ile çalışan sadakat programları, ödeme sistemleri, sigorta şirketleri, kulüpler ile program ortaklıkları yürütüyoruz. Gün geçtikçe sağlıklı beslenme ülkümüzü daha çok kişiye ulaştırıyoruz.

Tertemiz e-Hamal kolilerini, özellikle çocuklar kimseye bırakmadan neşe ile açıyorlar, afiyetle yiyorlar...

İhracat yapıyoruz; Anadolu'muzun nadide ürünlerini pek çok ülkeye gönderiyoruz. Ürünlerimiz sadece Türk Gıda Kodeksi' ne değil, uluslararası ciddi gıda şartnamelerine uygun ve dünyanın pek çok ülkesince de kabul gören sertifikalı ürünlerdir.

Neden ismimiz e-Hamal?

Türkiye'nin değişik bölgelerinde güvenilir ürün seçici arkadaşlarımız var; bazen ziraat veya gıda mühendisleri, bazen güvenilir üretici dostlarımız sizler için kendi bölgelerindeki ürünleri seçiyorlar, tarlaları, bahçeleri imalat merkezlerini dolaşıyorlar, kontrol ediyorlar. Tüm bu seçilmiş ürünler yöresinden İstanbul'a taşınıyor, İstanbul'a gelince tekrar kontrol edilip seçiliyor. Tertemiz paketlenip kapınıza geliyor. Sitemizde yer alan her bir "e-Hamal güvenilir gıda" ürünü, el emeği göz nuru ve titizlikle seçiliyor. İşin doğası enerjik olmak, güçlü olmak, çok çabuk merkezimize oradan da tüm Türkiye'ye kapı teslim taşımak. Bu sebeple adımız, unutulan geleneksel meslek hamallığın "e" hali: e-Hamal.

Çiftliğimiz var mı?

Evet 780.000 km2'lik bir çiftliğimiz var: Anadolu.

4 mevsimin aynı gün yaşanabildiği nadir coğrafyalardan olan Türkiye'mizde neden sadece belirli bir bölgede, belirli bir üretim tekniğine kısıtlı kalalım? Biz size Türkiye'nin her bölgesinden mevsiminde güvenilir gıda seçip getiriyoruz.

Organik ürünler gerçekten organik mi?

Bir ürünün organik olması için tek koşul sertifikası, hatta sertifikaları olmasıdır.

Yani bir başka deyişle sertifikası olmayan hiçbir ürün organik değildir. Organik sertifika hem T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı hem de uluslararası bağımsız sertifikasyon kuruluşları tarafından verilen ve ürünlerin üzerinde logoları ile bulunan sertifikalardır. Aynı anda bu 2 organik amblem bulunmayan hiçbir ürün organik olarak değerlendirilmez.

Organik sertifikası, arazi, tohum, gübre, su ile başlayan ürünün kendisi ve depolama, işleme, paketlemeye kadar tüm süreci içeren, günümüz dünyasında en kontrollü ve sağlıklı beslenme şeklidir. Şirketimiz tarafından paketlenen ve tarafınıza gönderilen organik ürünler için depolama-işleme-paketleme organik sertifikamız mevcuttur.
Bu işe girerken duyduğumuz merak bizi pazarlara, tarlalara, sertifika kuruluşları, dernekler ile görüşmelere itti. Yaklaşık 1 yıllık fizibilite çalışmamızda gördüğümüz, organik üretim potansiyeli çok yüksek bir ülkede yaşıyor olduğumuz. Her alanda görülebilen problemler haricinde dürüst, güvenilir, işine âşık pek çok organik üretici ile tanıştık. Biz üründen önce üretici seçeriz. En ilginci de bu güvenilir üreticilerden kat ve kat fazlasının da arazisi olup bazılarının sertifikası da hazır olup sadece ürünlerini satamadıkları için sessiz üreticiler olarak beklediklerini gördük. Birçoğu mallarını pazarlayamadıkları, bazı aracılar tarafından yüksek komisyonlar istenmesi, alacaklarının ödenmemesi, tüketicilere direkt ulaşamama sebebiyle küskün, umutları kırılmış sessiz beklediklerini tespit ettik. Birlikte çayımızı yudumlarken; "değiştirelim mi?" dedik. "Ürünlerinizi tüketicilere biz ulaştıralım" . Gözlerindeki pırıltı, umut ve heyecan bizi çok motive etti. İnanın bu dost üreticiler zaten birisi onlara dünyaları da teklif etse tarlalarına, ürünlerine sağlığa zararlı hiçbir şey atacak insanlar değiller. Topraklarına büyük bir aşk, tutku ile bağlılar tek sıkıntıları bize nasıl ulaştıracakları...

e-Hamal olarak ülkümüz; üyemiz arttıkça daha çok güvenilir üreticiyi toprağa, üretime geri döndürmek ve onların sağlıklı güvenilir ürünlerini hep birlikte tüketmek.

Biz zaten bu seçilmiş sağlıklı ürünleri sevgili güvenilir üretici dostlarımızdan getirip ailece tüketiyoruz. Bu uzun, lezzetli, sağlıklı yolculukta sizlerin de bizlere eşlik etmenizden mutluluk duyacağız...