Sn. Ziyaretçimiz sitemizde yer alan kampanya ve fırsatlardan faydalanabilmek için lütfen ÜYE GİRİŞİ yapın.

World Mobil Nisan 2020

Kampanya Koşulları:

World Mobil’e özel e-Hamal.com’dan 1– 30 Nisan 2020 tarihleri arasında yapılacak 175 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 20 TL değerinde Worldpuan hediye edilecektir. Ayrıca kampanya kapsamında e-Hamal 500 cc organik zeytinyağı ve 250 cc e-Hamal organik elma sirkesi kargo bedava gönderilecektir.

Her müşteri kampanya süresince kampanyadan 1 kez yararlanabilecektir. Her müşterinin kazanabileceği maksimum Worldpuan 20 TL`dir.

Kampanya kapsamındaki harcamalardan kargo bedeli alınmayacaktır.

Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında geçerlidir.

Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.

Kampanyaya tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartları, banka kartları ve sanal kart ile yapılan harcamalar dahildir.

Kampanya kapsamındaki işlemlerden e-Hamal Kumbara kazanımı olmayacaktır.

Kampanya kapsamında KoçAilem kart hamillerine 175 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL Worldpuan hediye edilecek olup KoçAilem kart hamilleri hediye ürün ve ücretsiz kargo fırsatından yararlanamayacaktır.

Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmakta ve puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.

Worldpuan ile yapılan alışverişler, iptal, iade ve ticari kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya Chippin üzerinden yapılan harcamalar dahil değildir.

Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan “Hemen Katıl” butonuna basılmalıdır.

Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan puanlar 8 Mayıs 2020 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 19 Mayıs 2020’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 20 Mayıs 2020 tarihi itibariyle geri alınacaktır.

Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir.

Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir.

Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir. Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir.

Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma ve/veya durdurma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.

World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

Yapı Kredi ve e-Hamal.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Organik Gezen Tavuk Yumurtası