Sn. Ziyaretçimiz sitemizde yer alan kampanya ve fırsatlardan faydalanabilmek için lütfen ÜYE GİRİŞİ yapın.

e-Hamal

Neden e-Hamal?

Biz e-Hamal ekibi olarak, anneyiz-babayız, seçiciyiz, araştırmacıyız, tadımcıyız, detaycıyız, doğalız ve taşıyıcıyız. Ana ülkümüz doğru, doğal beslemek ve beslenmek. Kapınıza kadar taşıdığımız her ürün ince elenip sık dokunan bir sürecin sonu. İnternet komisyoncusu değiliz, tüm Anadolu’ya yayılmış ekibimiz ile doğal-organik ürünlerin seçimini yapıyor ve hep birlikte çocuklarımızla tüketiyoruz. İstanbul'da soğuk havalı depomuzda tüm gelen ürünler özenle tekrar kontrol edilip, tertemiz paketlenir ve kapınıza kadar e-Hamal ekibi ve kargo tarafından ulaştırılır. Sitemizde göreceğiniz tedarikçiler organik bölümde hepsi uluslararası sertifikasyon kurumlarından belgeli üreticiler, doğal bölümde de üretim kaliteleri ispatlanmış, güvenilir dostlarımız. Zamanla kendilerini ve özenli ürünlerini sizlere sitemizden tanıtma şansı bulacağız. Tüm bu dostlardan gelen ürünlerimiz, “e-Hamal güvenilir gıda” kapsamındadır. Çocuklarınız ile güven içinde tüketebilirsiniz.

Siteden kredi kartı ile ödeme güvenli mi?

Biz e-Hamal.com olarak kişisel bilgilerinizin güvenliğini önemsiyoruz. Bu yüzden, bu alanda çok profesyonel bir ekip tarafından yapılmış, güvenilir ve modern bir güvenlik sistemimiz mevcut. 7/24 bu profesyonel ekip tarafından takip ediliyor. Alışveriş sırasında karşılıklı aktarılan bilgileri şifreleyen "128 bit SSL Güvenlik Sertifikası"nı kullanıyor ve böylelikle müşterilerimize güvenilir bir alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartı bilgileriniz hiç bir şekilde tarafımızca saklanmamaktadır.

Ödemeyi nasıl yapabilirim? Kapıda ödeme var mı?

Site üzerinden sanal POS ile ödeme yapabileceğiniz gibi, İstanbul içi özel teslimat bölgelerimizde kapıda ödeme seçeneklerimiz de mevcuttur. Pek yakında aylık sabit bir ücret ile sizin damak tadınıza uygun tüm ayı kapsayan haftalık düzenli teslimatlarımız da başlayacak.

e-Hamal Güvenilir Gıda

Ürünlerin doğal ya da organik olup olmadığını nasıl anlarım?

Üzerinde organik yazan ürünlerimizin tamamı uluslararası sertifikasyon kuruluşlarından alınmış organik belgeli ürünlerdir.bilgi@e-hamal.com adresimize mail atarak görmek istediğiniz ürünün organik belgesine ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde sertifikalar bölümünden sertifikalara ulaşabilirsiniz. Sitemizde Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın Gıda Kodeksine uygun üretim yapmayan hiçbir ürün satılmamaktadır.

Ürünler nereden geliyor? Ürün tavsiye edebilir miyim?

Bizim çiftliğimiz tüm Türkiye, iklim kuşağını takip ederek mevsiminde her bölgeden güvenilir ürün temin ediyoruz. Sizlerin de canınızın çektiği her hangi bir ürün olur ise lütfen bize bildirin, biz kalabalık bir tadım ailesiyiz, pek yakında siz değerli e-Hamal müşterilerimizi de, dahil edip bu tadım gruplarını genişleteceğiz. Ve hep birlikte tadıp, karar verip “e-Hamal güvenilir gıda” listesine yeni ürünleri dahil edeceğiz.

Çocuğum İstanbul'da oturuyor, farklı bir şehirden ona teslim sipariş verebilir miyim?

Biz önce anne-babayız, yaşları kaç olursa olsun öncelik çocuklarımızı doğal, doğru beslemek.Büyük bir keyif ile bu taleplerinizi yerine getireceğiz. Hatta bu tarz siparişlerde, kendilerine en doğal besinlerden birer “e-Hamal güvenilir gıda” tadım paketini de biz hediye edeceğiz. Onların sevdiği ürünleri bizler ile paylaşırsanız, aylık düzenli teslimat yaparak, doğru beslenmeyi unutturmayacağız.

Dağıtım ve Teslimat

Teslimat nasıl?

Ürünlerin tazeliğinin bozulmadan size ulaşması çok önemli bu sebeple ürünlerin tüm Türkiye'den İstanbul depomuza ve depomuzdan kapınıza kadar olan yolculuğu kontrolümüz altında en hızlı şekilde gerçekleşiyor.İstanbul'da belli bölgelerde özel soğutuculu araçlarımızla kapınıza taşıyoruz. Diğer bölgeler ve tüm Türkiye'ye ise alanının en başarılı firmalarından Yurtiçi Kargo ile hızlı ve kontrollü dağıtım sağlıyoruz.

Dağıtım bölgeleriniz

İstanbul içinde özel teslimat bölgemizde yer alan semtlere e-hamal ekibi olarak ürünleri kargo ile değil özel soğutuculu araçlarımız ile kendimiz sevkiyatını gerçekleştiriyoruz. Özel teslimat bölgemiz Bakırköy / Maltepe(Anadolu yakası) arasında belirlenmiş olan semtlerdir. Bu semtler dışında kalan İstanbul'un tüm semtlerine ve tüm Türkiye'ye Yurtiçi Kargo aracılığıyla, özel muhafazalı soğuk ambalajlarla gönderim yapmaktayız.

Seçtiğim ürünler bana taze bir şekilde ulaşıyor mu?

Güvenilir lojistik gerek Anadolu’ dan İstanbul’a, gerek ise İstanbul içinde kapınıza, işimizin en önemli bölümlerinden. Doğru beslenmenizi kimseye emanet etmek istemediğimizden, seçtiğiniz ürünleri, İstanbul içinde bazı bölgelere daha hızlı ulaşım sağlamak amacıyla kendi soğutuculu araçlarımızla, tazeliği bozulmadan kapınıza kadar biz getiriyoruz. Diğer tüm bölgeler ve tüm Türkiye için, sektörün en başarılı lojistik firmalarından Yurtiçi Kargo ile çalışmaktayız. Amacımız, doğru beslenmenizin güvenilir dostu olarak, doğru seçenekler ve doğru lojistik ile desteklemek ve en kısa sürede sofralarınıza ulaştırmak. 

Satın aldığım ürünler yolda bozulur mu?

İstanbul içi özel teslimat bölgemizdeyseniz; soğuk havalı depomuzdan, kendi özel soğutuculu araçlarımızla dağıtım yaptığımızdan siparişinizin depolanma ve taşınma süresince bozulma ihtimali yoktur. Ürünlerinizi biz size teslim ettikten sonra soğuk muhafaza edemeyeceğinizi bize haber vermeniz durumunda, özel paketlememiz ile ürünleriniz muhafazalı bir şekilde belirli bir süre için bozulmadan kalacaktır.Tüm Türkiye geneline Yurtiçi KArgo ile yaptığımız gönderimlerde, soğuk hava depomuzdan çıkar çıkmaz ürünler özel paketlere konmaktadr. Bu paketler hem muhafazalı hem de ürünün bozulmasını engelleyecek, soğuk zinciri kırmadan sevkiyat sağlama olanağı sağlayan ambalajlardır. Bu şekilde ürünleriniz, kargoda herhangi bir bozulmaya uğramadan adresinize teslim edilmektedir. 

Teslimat sorunu yaşarsam ne yapmalıyım?

asistan@e-hamal.com e posta adresine mail atmanız yeterlidir.

Ürünler kargoda kırılır mı ya da bozulur mu?

İstanbul içi özel teslimat bölgelerimizde kendi özel soğutuculu araçlarda dağıtım yaptığımızdan, siparişinizin kırılmaya da bozulma ihtimali yoktur. Tüm Türkiye kapsamında Yurtiçi Kargo ile yaptığımız gönderimlerde de ürünlerimiz kendi özel ambalajları dışında özel muhafazalı soğuk ambalajlarla sevkedildiğinden herhangi bir bozulma ve kırılma olmadan adresinize  teslim edilmektedir.

Teslimatta bulunamazsam ne olur?

Sipariş verdiğiniz esnada teslimat kısmında bize kime teslimat yapmamız gerektiğini lütfenbelirtiniz (güvenlik görevlisi, apartman görevlisi, komşu...)Ürünler soğuk da saklanamayacak ise, paketlememiz değişeceğinden önceden bize haber vermenizi rica ediyoruz.

Kolileri ne yapmalıyım?

Kolileri, eğer İstanbul içi özel teslimat bölgemizdeyseniz; bir sonraki siparişinizde teslimat görevlilerimize verebileceğiniz gibi çocuğunuza oyuncak kutusu da yapabilirsiniz. Kolilerimiz %100 geri dönüşümlüdür. E-hamal ekibi olarak doğaya saygılıyız ve çocuklarımıza da yaşanabilir bir dünya emanet etmek istiyoruz.

İade ve iptal işlemleri

Siparişi teslim aldım ama üründen vazgeçtim ne yapmalıyım?

Türk Ticaret Kanunu gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri içincayma hakkı bulunmamaktadır. Ancak seçtiğimiz ürünlere güvenimiz tam, bu sebeple bir memnuniyetsizlik ya da cayma konusunda lütfen asistan@e-hamal.com e posta adresine mail atınız. Tüm ürünlerimiz, “e-hamal güvenilir gıda” kapsamındadır.

Teknik Konular

Şifremi unuttum ne yapmam gerekiyor?

Site giriş sayfasında bulunan “Şifremi unuttum” alanına tıkladığınızda e-mailadresinize şifreniz gönderilecektir.

Şifrem e-mail adresime gelmedi, Ne yapmam gerekiyor?

Talebinizi iletmek için asistan@e-hamal.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.

Şifremi değiştirmek için ne yapmam gerekiyor?

Sisteme giriş yaptıktan sonra ”Hesabım” bölümündeki “Kullanıcı Bilgilerim”sekmesini kullanarak şifre değişikliği yapabilirsiniz.

Organik Gezen Tavuk Yumurtası