QNB Finansbank Cep Şubesi Temmuz 2019

Kampanya Koşulları:

 Size özel indirim kodunuzu QNB Finansbank Bireysel Cep Şubesi’nin Fırsatlar menüsünden alabilir, 7 Eylül 2019 tarihine kadar e-Hamal.com’dan QNB Finansbank kartınızla kargo bedeli hariç yapacağınız 80 TL ve üzeri bir alışverişinizde kullanabilirsiniz.

·         Bu kampanya sadece QNB Finansbank Bireysel Cep Şubesi müşterileri için geçerlidir. KOBİ İnternet Şubesi’ne, Bireysel İnternet Şubesi’ne, KOBİ Cep Şubesi’ne, ve enpara.com’a yapılacak olan girişler kampanyaya dâhil değildir.

·         QNB Finansbank Bireysel Cep Şubesi’ne giriş yapan müşteriler, kişiye özel indirim kodlarını Fırsatlar menüsünden alabilirler.

·         Fırsatlar menüsünden yalnızca bir defa indirim kodu alınabilir. Alınan indirim kodları 1 kez kullanılabilir.

·         İndirim kodu e-Hamal.com’da “Sepet” ekranından “İndirim Kodu” alanına girilerek “Uygula” butonuna basılarak kullanılır.

·         İndirim alışveriş anında uygulanacaktır.

·         İndirim kodu ile alınan ürünlerin teslimi, kullanımı sırasında ortaya çıkabilecek sorunlar garanti, iade, değişim gibi hususlarda QNB Finansbank’ın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu konuda oluşabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler e-Hamal.com’un 0212 229 02 12 numaralı müşteri hizmetleri hattına iletilebilir.

·         Bu kampanya firmaların diğer kampanyaları ile birleştirilemez.

·         ParaPuan kullanılarak yapılacak harcamalar kampanyaya dahil değildir.

·         İndirim kodları paraya çevrilemez. Kullanım süresi dolan indirim kodları yenileri ile değiştirilemez.

·         BKM Express üzerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

·         İade durumunda indirimli tutar üzerinden iade yapılır, bu alışveriş için kullanılan indirim kodu daha sonra tekrar kullanılamaz.

·         Firmanın özel günler sebebiyle yaşayabileceği yoğunluk sebebiyle oluşabilecek teslimat gecikmelerinden QNB Finansbank sorumlu değildir.

·         e-Hamal.com’un tüm müşterilerine sunduğu diğer kampanyalar için detaylı bilgi e-Hamal.com’dan alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

·         QNB Finansbank A.Ş. ve e-Hamal.com kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Organik Gezen Tavuk Yumurtası