Sn. Ziyaretçimiz sitemizde yer alan kampanya ve fırsatlardan faydalanabilmek için lütfen ÜYE GİRİŞİ yapın.

ParafCard Haziran 2020

Paraf ile e-Hamal.com’da 25 TL ParafPara, hediye ürünler ve ücretsiz kargo fırsatı!

·         01-30 Haziran 2020 tarihleri arasında e-Hamal.com’da yapacağınız 200 TL ve üzeri ilk alışverişinize 25 TL ParafPara, e-Hamal 500 gr Aydın Kuru İncir (bebe) ve 500 gr Malatya Kuru Kayısı hediye ayrıca ücretsiz kargo fırsatı sunulacaktır.

·         Ücretsiz kargo hediye ürün fırsatlarından yararlanabilmek için indirimli sepet toplamınızın 200 TL ve üzeri olması gerekmektedir.

·         Hediye ürünlerin alışveriş sepetine eklenmesine gerek bulunmamaktadır. Ürünler paketleme sırasında eklenecektir.

·         Kampanya Paraf POS’larından yapılacak işlemlerde geçerlidir.

·         Kampanya müşteri bazlıdır, her müşteri kampanyadan bir kez yararlanacaktır.

·         Kazanılan ParafPara’lar 30 Ağustos 2020 tarihine kadar kullanılacak olup, kullanılmayan ParafPara’lar 31 Ağustos 2020 tarihinde geri alınacaktır.

·         ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacak ve transfer edilen ParafPara'lar geri alınacaktır.

·         Parafly kartlar kampanyaya dahil olup, Business kartlar, iptal/iade işlemleri ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler dahil değildir.

·         Kampanya kapsamında KoçAilem üyelerine 200 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL ParafPara hediye edilecek olup KoçAilem üyeleri hediye ürün ve ücretsiz kargo fırsatından yararlanamayacaktır.

·         Kampanya katılımcıları e-Hamal Kumbara hesabında birikim elde edemeyeceklerdir.

·         Kampanya kontenjanlar ile sınırlı olup Banka ve e-Hamal.com’ un kampanyayı durdurma veya değiştirme hakkı saklıdır.

 

Organik Gezen Tavuk Yumurtası