Sn. Ziyaretçimiz, Hellim Peyniri (250 Gr.) Çok al, az öde!

PROMOSYONU İNCELE

Sn. Ziyaretçimiz, Organik Yumurta (10 Adet) Çok al, az öde!

PROMOSYONU İNCELE

Sn. Ziyaretçimiz, Kuru Yemiş Kuru Meyve Karışık (200 Gr.) Çok al, az öde!

PROMOSYONU İNCELE

Sn. Ziyaretçimiz, Organik Nar Ekşisi (330 Gr.) Çok al, az öde!

PROMOSYONU İNCELE
Sn. Ziyaretçimiz sitemizde yer alan kampanya ve fırsatlardan faydalanabilmek için lütfen ÜYE GİRİŞİ yapın.

Maximum Ocak 2020

e-Hamal.com’da 150TL ve Üzeri İlk 3 Alışverişinizin %15’i e-Hamal Kumbara Hesabınızda!

 

15 Ocak-29 Şubat 2020 tarihleri arasında e-Hamal.com’da Maximum Kart’ınızla tek seferde 150 TL ve üzeri peşin alışveriş yapın, alışveriş tutarınızın  %15’i  e-Hamal kumbara hesabınızda biriksin.

 

Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)
 
Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartları ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. 
 
Ödül kullanımı: Kampanya kapsamında İş Bankası kartları ile tek seferde  yapılacak 150 TL ve üzeri  peşin alışverişe, alışveriş tutarının %15'i kadar tutar, e-Hamal kumbara hesabına bir sonraki alışverişte kullanılmak üzere yansıtılacaktır. Her müşteri kumbara uygulamasından en fazla 3 defa yararlanabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda kumbaraya yüklenen tutarlar geri alınacaktır.

İş Bankası ve e-Hamal.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Organik Gezen Tavuk Yumurtası