Sn. Ziyaretçimiz sitemizde yer alan kampanya ve fırsatlardan faydalanabilmek için lütfen ÜYE GİRİŞİ yapın.

Kurucunun Mesajı

Değerli e-Hamal dostlarımız,

Dünyayı saran virüs tehdidi sebebiyle aldığımız tedbirlerin devamını paylaşmak isteriz.

1) e-Hamal.com sitemizin siz değerli üyelere kesintisiz ürün temini devam etmektedir. Stoklarımızı canlı tutuyoruz ve aşırı talepleri engellemek adına bazı ürünlerdeki çoklu alımları kapatma kararı aldık. Tüm üyelerimize yetecek ürünümüz var ve stok tedarik zincirimiz devam ediyor.

2) Teslimat personelimiz ve kargo firmaları her türlü zor koşula rağmen görevlerine devam ediyorlar. Sizden ricamız lütfen hem kendi sağlığınız hem de çalışanların sağlığı açısından temas mesafesini koruyunuz. Koli dış ambalajlarımızı kapının dışında sıyırıp, koliyi evinizin içine güvenle alabilirsiniz.

3) Değerli büyüklerimizi bu zor günlerde unutmayalım. Sitemizde çok sayıda adres girişi yapabilir ve tüm yakınlarınıza ürün gönderebilirsiniz.

Büyüklerimize yapacağınız gönderilerde sipariş notu olarak BÜYÜKLERİMİZ İÇİN eklerseniz biz de e-Hamal olarak, her siparişe 1 tane ücretsiz doğal Ayvalık Yeşil Sabun hediye edeceğiz. Her şeyimizi borçlu olduğumuz büyüklerimizi bu zor zamanda çaresiz bırakmak asla istemeyiz.

4) Bu geçici dönemde hekimlerin önerisi olan bağışıklık sisteminizi güçlü tutma yönergesi doğrultusunda sitemizde pek çok faydalı ürün bulabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

Saygılarımızla,
Hakan Sinangil

Organik Gezen Tavuk Yumurtası