Sn. Ziyaretçimiz sitemizde yer alan kampanya ve fırsatlardan faydalanabilmek için lütfen ÜYE GİRİŞİ yapın.

GarantiPay Temmuz 2020

Kampanya Katılım Şekli:

GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.

Alışverişiniz sepetinizi  www.e-Hamal.com ‘dan oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’ i seçin. Açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’ tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.

Dilerseniz üst bölümden ödeme yapacağınız kartı değiştirebilirsiniz. İşleminizi onaylayıp BonusFlaş parolanızı girdiğinizde işleminizi saniyeler içerisinde kart bilgilerinizi girmeden güvenle yapmış olacaksınız.

  

Kampanya Koşulları:

1-31 Temmuz 2020 tarihleri arasında www.e-Hamal.com üzerinden Bonus kartlarla tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri tek ödemeli veya taksitli alışverişlerinizde 20 TL Bonus hediye edilecektir. Ayrıca kampanya kapsamında e-Hamal Organik Nar Ekşisi (330gr) kargo bedava gönderilecektir.

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 20 TL Bonus kazanabilir.

Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama içerisinde bulunan GarantiPay ile ödemelerini yapmaları gerekmektedir.

GarantiPay kullanılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.

Kampanya kapsamındaki işlemlerden e-Hamal Kumbara kazanımı olmayacaktır.

Kampanya kapsamında KoçAilem kart hamillerine 200 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL Bonus hediye edilecek olup KoçAilem kart hamilleri hediye ürün ve ücretsiz kargo fırsatından yararlanamayacaktır.

Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Bonus Flexi, Flexi  Bonus Genç, Bonus Business, Money Bonus, sanal ve ek kartlar dahildir.

Kazanılan Bonuslar 15 Ağustos 2020’de kartınıza yansır ve 16-26 Ağustos 2020 tarihleri arasında Bonus işyerlerinde kullanılabilir.

Kullanılmayan Bonuslar 28 Ağustos’ da geri alınacaktır.

Kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

Garanti Bankası ve e-Hamal.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Organik Gezen Tavuk Yumurtası