Sn. Ziyaretçimiz sitemizde yer alan kampanya ve fırsatlardan faydalanabilmek için lütfen ÜYE GİRİŞİ yapın.

Chippin 2020-09

KAMPANYA KOŞULU

 

e-hamal.com’da 150 TL ve üzeri ödemende 10 TL Opet Yakıt Puan kazan

 

Kampanya 26 Eylül – 18 Ekim 2020 tarihleri arasında www.e-hamal.com adresinde Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir.

 

www.e-Hamal.com adresinde her ödemede kazanılan %5 Chippin’e ek, kampanya döneminde tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri ödemelerde 10 TL değerinde Opet Yakıt Puan kazanılacaktır.

 

Kampanya dâhilinde kazanımlar Chippin harcaması hariç uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı bir defa faydalanabilir.

 

Kampanyaya katılım 200 kişi ile sınırlıdır. Kampanya, katılım sınırı olan 200 kişiye ulaşıldığında, bitiş tarihinden önce yayından kaldırılacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı 1 (bir) defa faydalanabilir

 

Kampanya dahilinde kazanılan yakıt puanlar Opet ve ve Paro pod kurulumu olan Sunpet  istasyonlarında daha sonraki akaryakıt ya da otogaz alımlarında harcanabilecek şekilde ödeme yapılan cep telefonuna ödeme yapıldıktan sonra 7 (yedi) iş günü içerisinde yüklenecektir.

 

Kullanıcılar puanlarını Opet ve Paro pod kurulumu olan Sunpet istasyonlarında harcayabilmesi için ödeme sırasında cep telefonu numarasını ve gelen puan harcatma şifresini Opet ve Paro pod kurulumu olan Sunpet istasyonlarındaki market görevlisine iletmelidir. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler cep telefonu numaralarının Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar.

 

Yakıt puanlar 31.12.2020 tarihine kadar Opet ve Paro pod kurulumu olan Sunpet istasyonlarında sadece benzin veya motorin alışverişlerinde harcanabilir. Harcanmayan yakıt puanlar 01.01.2021 tarihinde silinecektir.

 

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

 

Chippin ve www.e-Hamal.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Organik Gezen Tavuk Yumurtası