Sn. Ziyaretçimiz sitemizde yer alan kampanya ve fırsatlardan faydalanabilmek için lütfen ÜYE GİRİŞİ yapın.
Ceviz İçi - Çanakkale (150 gr)
18,90

Ceviz İçi - Çanakkale (150 gr)
HSS Naturel - 5075

Sizler için cevizin en iyisini Truva antik şehrinin arkasında hem Ege Denizi'nin hem de Kaz Dağları'nın tertemiz nemli rüzgarları ve güneşi ile beslenen yemyeşil bir bölgeden, Çanakkale'den seçtik.

Omega 3 deposu kuru ceviz dünyada ve ülkemizde pek çok yerde yetişmektedir. Mayıs ayında çiçek açan ceviz, Temmuz gibi yeşim meyvesini vermeye başlar. Biz eminiz ki ceviz içi ürünümüz çok farklı, lezzetli ve bir o kadar da sağlıklı bir ürün. Afiyetle tüketiniz.

BESİN DEĞERLERİ (100 g için)
Enerji (kcal) 660
Karbonhidrat (g) 10,7
Protein (g) 14,5
Yağ (g) 63,1
Lif (g) 6,2
Kolesterol (mg) 0
Sodyum (mg) 2
Potasyum (mg) 549
Kalsiyum (mg) 88
Vitamin A (iu) 7
Vitamin C (mg) 2
Demir 2,5

 
İncirli Toplar Tam Küfe, Ceviz İçi - Çanakkale (150 gr) için kazançlı bir teklif sunuyor, incelemek için tıklayınız.Akşam Sefası, Ceviz İçi - Çanakkale (150 gr) için kazançlı bir teklif sunuyor, incelemek için tıklayınız.Maç-Film Keyfi, Ceviz İçi - Çanakkale (150 gr) için kazançlı bir teklif sunuyor, incelemek için tıklayınız.Pişmeyen Havuçlu Kek Tam Küfe, Ceviz İçi - Çanakkale (150 gr) için kazançlı bir teklif sunuyor, incelemek için tıklayınız.Şekersiz Yulaflı Hurmalı Kurabiye Tam Küfe, Ceviz İçi - Çanakkale (150 gr) için kazançlı bir teklif sunuyor, incelemek için tıklayınız.