15 Eylül - 15 Ekim 2023

e-Hamal.com’da 900 TL ve üzeri alışverişe 100 TL indirim ve 100 TL Worldpuan! Üstelik kargo bedava.

Kampanya Koşulları:

World Mobil’e özel 15 Eylül – 15 Ekim 2023 tarihleri arasında e-Hamal.com’dan tek seferde yapılacak 900 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 100 TL indirim ve 100 TL değerinde Worldpuan hediye edilecektir.
Her müşteri kampanya süresince kampanyadan, Worldpuan avantajından yalnızca ilk harcamasında yararlanabilecektir. Her müşterinin kazanabileceği maksimum Worldpuan 100 TL’dir.
Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında geçerlidir.
Kampanya kapsamında KoçAilem kart hamillerine 900 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL Worldpuan hediye edilecek olup 100 TL indirim fırsatından yararlanamayacaktır.
Kampanya kapsamında Chippin üzerinden yapılan 900 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL Worldpuan hediye edilecek olup 100 TL indirim fırsatından yararlanamayacaktır.
Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
Kampanyaya tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartları, banka kartları ve sanal kart ile yapılan harcamalar dahildir.
Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmakta ve puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
Worldpuan ile yapılan alışverişler, iptal, iade ve ticari kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir. Uygulama içerisinde yer alan “Hemen Katıl” butonuna basılmalıdır.
Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan puanlar 20 Ekim 2023 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 20 Kasım 2023’dür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 21 Kasım 2023 tarihi itibariyle geri alınacaktır.
Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir.
Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir. Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir. Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir.
Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma ve/veya durdurma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi kartı, banka kartı ve sanal kart işlem verileriniz, 15 Eylül – 15 Ekim 2023 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal POS’lardan toplanacaktır. Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş (“Yapı Kredi”) tarafından işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz. Metni okumak için: https://www.yapikredi.com.tr/yapi-kredi-hakkinda/haberler/detay/52207

 

890 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo
Sepetim {{vm.SharedData.Cart.CartProduct.length}} Ürün
Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır.